ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

MHP’li Başkan’dan Osmancıklı engelli gence akülü tekerlekli sandalye sürprizi

Osmancık’ın Esentepe Mahallesi’nde oturan Erkan Dündar’ı ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, engelli gence akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

Osmancık Esentepe Mahallesi’nde annesinin yanında yaşayan %63 engelli raporu bulunan 29 yaşındaki engelli gencin geçtiğimiz Ekim ayında yakalandığı kanser hastalığı nedeniyle sol ayağı kesildi.  Akülü tekerlekli sandalye alabilmek için 54 gündür prosedürlere takıldığını iddia eden Erkan Dündar “Biride gelip tekerlikle sandalyeye ihtiyacın varmış, prosedürlerle uğraşma sonra prosedürleri tamamlarız, sen rahat ol demedi” diyerek, tepkisini dile getirmişti.

Engelli gencin sesini duyan MHP Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, Osmancık İlçe Başkanı Satılmış Karatağ, MHP Çorum İl Genel Meclisi Üyesi Selim Dölcü ve beraberindekiler dün gece Erkan Dündar’ı evinde ziyaret ederek akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

Ziyarette İl başkanı Agah Karapıçak; “Erkan kardeşimizin sesini bizlere duyuran duyarlı her insandan, yüzünde zerre kadar da olsa tebessümü için emek verenlerden, tüm imkansızlıklara rağmen evladı için mücadeleden asla vazgeçmeyen cefakar ailesinden ve bizlerin kardeşimizin sesine ses olmamıza vesile olan herkesten Rabb’im razı olsun.” İfadelerini kullanarak akülü tekerlekli sandalyeyi engelli gence teslim etti.

Karapıçak ve ekibine yaptıkları ziyaret ve jestten dolayı teşekkür eden Dündar akülü sandalyesine binerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın