ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Milletvekili Kaya; “Çalışma hayatındaki kadınlarımız ülkemizin gücüne güç katmış, başarılarıyla yüzümüzü ağartmıştır”

Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Av. Oğuzhan Kaya, Başer Lazer Metal Fabrikası sahibi ve Çorum İş Kadınları Dernek Başkanı Semrin Kaleli’yi iş yerinde ziyaret etti. Milletvekili Kaya, yaptığı yazılı açıklamada; “Çalışma hayatındaki kadınlarımız ülkemizin gücüne güç katmış, başarılarıyla yüzümüzü ağartmıştır” ifadelerine yer verdi.

Milletvekili Kaya, yoğun geçen TBMM çalışmalarının ardından Çorum’a gelerek ziyaretlerine devam ediyor. Milletvekili Kaya, Çorum İş Kadınları Dernek Başkanı olan Semrin Kaleli’yi Organize Sanayi Bölgesinde ki iş yerinde ziyaret etti.

Ziyarette kadınların toplumdaki rolü, kadın istihdamı ve Çorum’daki kadın istihdamına verilen destekler üzerine sohbet ettiğini dile getiren Kaya, “Güçlü Kadın, Güçlü Aile ve Güçlü Toplum” sloganıyla hareket ettiklerine dile getirerek, “Kadınların çalışma hayatını süreklilik sağlayabilmek ve kadınların iş hayatındaki desteklenmeleri AK Parti hükümeti zamanında kat kat artarak, çalışma hayatındaki kadınlarımız ülkemizin gücüne güç katmış, başarılarıyla yüzümüzü ağartmıştır” diyerek, kadınların daha güçlü ve iradeli şekilde iş hayatındaki yerinin artık çok daha fazla ve çok daha önemli olduğunu vurguladı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın