ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Milletvekili Kaya, Cebeci ve Mazak’ın cenaze törenine katıldı

Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, memleketi Osmancık’ta Cebeci ve Mazak’ın cenaze törenlerine katıldı. Kaya ailelere başsağlığı dileyerek taziyede bulundu.

Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci’nin babası Dursun Cebeci ve Osmancık Belediye Meclis Üyesi Özcan Göbel’in teyzesi Fatma Mazak vefat etti. Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci’nin emekli öğretmen olan babası Dursun Cebeci bir süredir tedavi görüyordu. Tedavisi devam ederken dün vefat eden Dursun Cebeci ve aynı gün vefat eden Meclis Üyesi Özcan Göbel’in teyzesi, belediye çalışanlarından Selim Mazak’ın annesi Fatma Mazak için bu gün Osmancık’ta cenaze töreni düzenlendi. Öğle namazına müteakip Beyler Çelebi Camii’nde kılınan cenaze namazlarının ardından Cebeci ve Maraz Asri Mezarlık’ta toprağa verildi.

Aynı gün vefat eden ve aynı gün toprağa verilen Cebeci ve Mazak’ın cenaze törenlerine Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak, Ülkü Ocakları İl Başkanı Orhan Tosik, Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Eskiadam, belediye meclis üyeleri ve personelleri, siyasi ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, aile yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Hemşerilerini acılı günlerinde yalnız bırakmayan Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya cenaze töreninde başsağlığı dileyerek taziyede bulundu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın