ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

MİLLETVEKİLİ KAYA DODURGA’DA YATIRIMLARI YERİNDE İNCELEDİ

Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya Dodurga’da bir dizi incelemelerde bulundu.

Dodurga’daki yatırımları inceleyen Milletvekilli Kaya,eşine nadir rastlanan bir sosyal tesisin ilçeye kazandırıldığını belirtti.

TOKİ KONUTLARI

Dodurgamıza söz verdiğimiz gibi Toplu Konut İdaresi tarafından 100 ü 2+1, 60’ı 3+1 olmak üzere toplam 160 konut, 1 Camii ve ticarethaneden oluşacak olan toki konutlarını yerinde inceledik yüklenici firmaya şubat ayında yer teslimi yapmıştık şuan konutların %60 bitmiş durumda geriye kalan kısımlarıda yıl başına kadar bitirilip Dodurgalı hemşehrilerimize teslim edeceğiz.

DODURGAMIZA EŞİNE NADİR RASTLANIR BİR SOSYAL TESİS

Türkiye Kömür İşletmeleri tarafından yapılan ve bir dönem kullanılan sosyal tesis ve yüzme havuzunu gayretlerimiz ile Gençlik ve Spor Bakanımızın oluru ile Dodurga Belediyesine kazandırdık. Bakanlığımız tarafından yeniden yapılarak bölgenin ve Çorumlunun hizmetine sunulacak olan tesis bölgede ve Çorumda eşine nadir rastlanan bir tesis olacak. Dodurgalı hemşehrilerimize hayırlı olsun.

DODURGAMIZA ÇOK FONKSİYONLU SOSYAL TESİS

Dodurga Belediyesi tarafından yaptırılan 1000 metrekare sinema salonu, düğün, nişan ve mevlit yemekleri için yapılan binamız ve müştemilatı düğün ve mevlit yemekleri için mutfak bulunmakta ve iki binanın ortasındaki alanda çevre düzenlemesi yapılarak kır düğünü ve yemek verilmesi için kullanılacak. Dodurgalı hemşehrilerimize hayırlı olsun.

Yerinde incelemelerde bulunduğumuz 3 büyük yatırım Dodurgamıza ve bölgemize hayırlı olsun bu yatırımların memleketimize gelmesinde emeği geçen cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın