ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Milletvekili Kaya “EDS Payı Maliye Bakanlığı’ndan çıkarıldı”

Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya ve Özelleştirme İdaresi Başkanı Ahmet Aksu, Osmancık’ta emeklilerle sohbet etti. Kaya burada Osmancık Belediyesi’ne ödenmesi gereken EDS payının Maliye Bakanlığı’ndan çıkarıldığını söyledi.

Çorum Milletvekili, TBMM İçişleri Komisyon Üyesi Av. Oğuzhan Kaya ve Özelleştirme İdaresi Başkanı Ahmet Aksu Osmancık Emekliler Derneğini ziyaret etti. Kaya ve Aksu burada Osmancık Emekliler Derneği Başkanı Muharrem Yıldız ve dernek üyeleri olan emekliler bir süre sohbet etti. Kendilerine yapılan ziyaretten memnun olan emekliler Kaya ve Aksu’ya teşekkür ettiler.

Milletvekili Kaya “EDS Payı Maliye Bakanlığı’ndan çıkarıldı”

Osmancık Emekliler Derneğini ziyaret eden Çorum Milletvekili, TBMM İçişleri Komisyon Üyesi Av. Oğuzhan Kaya burada Elektronik Denetleme Sisteminden (EDS)  Osmancık Belediyesi’ne ödenmesi gereken payın Maliye Bakanlığı’ndan çıkarıldığını söyledi.

Öte yandan Osmancık’ta son 3 ayda EDS gelirlerinden belediye ve işi yapan firmanın paylarının toplamının 17 milyon 535.000 TL olduğu, bu gelirin 8 milyon TL’sinin işi yapan firmaya ait olduğu edinilen bilgiler arasında.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın