ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Milletvekili Kaya hemşehrileri ile bayramlaştı

Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, bayramın ikinci gününde partilileri ve hemşehrileri ile bayramlaştı.

AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Valilik, Belediye Başkanlığı ve Hitit Üniversitesi Rektörlüğünce ortaklaşa düzenlenen bayramlaşma programının ardından, bayramın ikinci gününde Sungurlu, Alaca, Boğazkale, Ortaköy, üçüncü gününde ise Kargı, Osmancık, Dodurga,  Oğuzlar ve Laçin ilçelerinde partililer ve hemşehrileri ile buluşup bayramlaştı.

Kurban Bayramının ikinci ve üçüncü günü yapılan ilçe ziyaretlerine AK Parti Çorum Milletvekilleri Oğuzhan Kaya, Ahmet Sami Ceylan, Erol Kavuncu, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatçı ve beraberindekiler bu bayram il başkanlığından yapılan bayramlaşma programını ilçelerde gerçekleştirdi.

Vekiller ve parti yöneticileri ilçelerde hem bayramlaştı hemde sorun dinlerken, bayramlaşma programı bu günde Mecitözü, İskilip, Bayat ve Uğurludağ ilçelerine devam edecek.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın