ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Milletvekili Kaya “Hemşerilerimiz, Virajlardan Kurtulacaklar”

Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Osmaniye-Sarmaşa bölgesindeki yolun birkaç aya kadar kullanıma açılacağını söyledi.

Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya yapılan hizmetleri tek tek saymaya gerek olmadığını söyleyerek “Şuanda inşaatı devam eden Kırkdilim Tünelleri ve Kırkdilim Yolu Çorum’un 5 ilçesini ve Hamamözü ilçesini, Çorum’a bağlamaktadır. 570 milyonluk yatırım hızla devam etmektedir. Osmaniye-Sarmaşa bölgesindeki yolu tamamladık, inşallah asfaltlama çalışmaları bitiyor. Birkaç aya kadar hemşerilerimiz Çorum’a giderken bu yolu kullanacaklar, Osmaniye’nin Sarmaşa’nın oradaki o virajlardan kurtulacaklar.

Yapılan birçok hizmet var, bunları burada tek tek saymaya gerek yok. Yeter ki siz bu milletin evladına, liderimize destek verin.  Görüyorsunuz Suriye’de, Kuzey Kıbrıs’ta denizde yaptıklarımızı ve Cumhurbaşkanımızın cesareti, feraseti ve öngörüsü ile bu millete nasıl liderlik ettiğini. İnşallah bu ülke için daha birçok yapacağımız hizmetler var.”dedi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın