ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Milletvekili Kaya, “her kesime hitap eden yönetimler oluşturmak için çaba gösteriyoruz”

AK Parti Çorum Milletvekili ve İç Anadolu Bölge Koordinatörü Oğuzhan Kaya, Sivas’ta herkesi kucaklayan, her kesime hitap eden yeni bir yönetim oluşturmak amacıyla çalışma yaptıklarını açıkladı.

AK Parti’nin Sivas 7. Olağan Kongresi çalışmalarını yürütmek üzere görevlendirilen Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, kentte çalışmalara başladı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarını yürüten Kaya, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile bir araya geldi.

Milletvekili Kaya, herkesi kucaklayan, her kesime hitap eden yönetimler oluşturmak için çaba gösterdiklerini bildirdi.

Milletvekili Kaya, kongre çalışmaları kapsamında; Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken, Kadem Başkanı Dudu Koru, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Memur-Sen Sivas Şube Başkanı Halil İbrahim Temiz, Birlik Vakfı Başkanı Tayyar Akbulut, Elbeyli Derneği Başkanı İsmail Karataş, Tugva İl Temsilcisi Erhak Çınar, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, Tümsiad Sivas Şube Başkanı Fatih Şener, Demiryol İş Sendikası Sivas Şube Başkanı Murat Kütük ve Tes iş sendikası Tevfik Güneri ile görüştü.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın