ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Milletvekili Kaya, Milli Sporcuları Ziyaret Etti

AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, Masa Tenisi A Milli Takımı ve Genç Milli Takım ile Yıldız Milli bay ve bayanlar sporcularını Çorum Belediyesi Spor işleri Müdürlüğü Spor Salonunda antrenman yaparken ziyaret etti.

Tam kapanma döneminde çalışmalarına ara veren Milli Masa tenisçileri 28 Mayıs’a kadar Çorum’da antrenmanlarını sürdürecek. Milli sporcuları ziyaret eden AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya 27 Mayıs’ta Tunus’a gidecek olan kafileye başarılar diledi. Milli Takım Antrenörlüğünü Çorum Belediyesi Spor Kulübünün antrenörü olan Ali Korkmaz ve Gültekin Kartoğlu’nun yapacağını söyleyen Kaya, kamp müdürünün Ömer Faruk Yetim’in görev alacağını kafilede 30 Sporcu 2 antrenör ve bir idarecinin bulunacağını söyledi.

Açıklamaları sürdüren Oğuzhan Kaya, “Türkiye Cumhuriyeti olarak spora ve gençlere verdiğimiz değer ortada. Bu yüzyılda daha çok çalışarak daha iyi yerlere geleceğiz. Burada en büyük görev gençlere düşüyor. Gençlerimizin bilgisini büyüklerimizin tecrübesiyle birleştiriyoruz. Gerçekten de ay yıldızlı bayrağımızı göndere çektirmeniz İstiklal Marşımızı okutmanız büyük önem arz ediyor. Çünkü biz kadim bir medeniyetiz’ dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın