ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Milletvekili Kaya, Sivas’ta

AK Parti Çorum Milletvekili ve İç Anadolu Bölge Koordinatörü Oğuzhan Kaya, Sivas’ta ilçe kongrelerini yönetti.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

Milletvekili Kaya,  AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı  Erkan Kandemir ile koordineli bir şekilde çalışarak teşkilat geçmişi nedeniyle bölgede zorlanmadan bir şekilde çalışmaları sürdürerek, kendi bölgesinde teşkilat çalışmalarında ki başarısı ile adından sıkça bahsettiriyor.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İç Anadolu Bölge Koordinatörü Oğuzhan Kaya, Sivas’taki 7. olağan ilçe kongrelerine katıldı. İlçe kongrelerinde Milletvekili Kaya’ya Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, Sivas İl Genel Meclis Başkanı Hakan Akkaş, Sivas Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat, Sivas İl Başkan Yardımcıları, il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe teşkilat mensupları eşlik etti.

Akıncılar 7. Olağan kongrede mevcut başkan Yakup Noyan güven tazeleyerek göreve devam ederken, Koyulhisar 7. Olağan Kongresinde de ise yine mevcut başkan Caner Kara güven tazeledi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın