ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Milletvekili Kaya; “Verdiğimiz Sözleri Tutuyoruz”

İç Anadolu Bölge Koordinatörü, Adalet Komisyon Üyesi, Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Oğuzlar ilçesinde ziyaretlerde bulunarak yapılan yatırımları inceledi, ilçe halkına müjdeli haberler verdi.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

İç Anadolu Bölge Koordinatörü, Adalet Komisyon Üyesi, Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya beraberinde AK Parti İl başkanı Yusuf Ahlatcı, İlçe Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri ve teşkilatı ile birlikte Oğuzlar’ da devam eden doğalgaz çalışmalarını, kilit parke taşı çalışmalarını, itfaiye park alanını, kapalı pazar yerini, millet bahçesi inşaatını ve hanımeli pazarında incelemelerde bulunurken ilçe halkına müjdeli haberler de verdi.

Esnafların sorunlarını da dinleyen Milletvekili Kaya çözüm odaklı çalışmaların sözünü verirken hükümetin desteğini alan belediye başkanının Oğuzlar’ı yeniden inşa ettiğini belirterek şunları kaydetti; “ Oğuzlar, 31 Mart seçimlerinden sonra genç, dinamik ve çalışkan bir başkan kazandı, başkanla beraber hükümetinde desteğini de arkasına aldı ve adeta Oğuzlar’ı yeniden inşaa ediyor. Bugün burada önce ilçe esnaflarımızın sıkıntılarını ve taleplerini dinleyerek, çözüm noktasında istişarelerde bulunduk ve esnaflarımızın sorunlarını çözüm odaklı çalışmalarımızın sözünü verdik.

31 Mart seçimleri öncesi Doğal Gaz sözü vermiştik, bize güvenen ve adayımıza oy veren Oğuzlarlı hemşerimize verdiğimiz sözü yerine getirdik. Başkanımız Oğuzlar için sürekli projeleri ve yatırımları takip ediyor ve hepsini bir bir gerçekleştiriyoruz. “dedi.

“Oğuzlar Barajını 2020 yatırım programına aldık”

Oğuzlar Barajı’nı 2020 yatırım programına alındığını belirten Milletvekili Kaya “Bugün burada Oğuzlarımıza bir müjdeyi daha veriyoruz, Oğuzlar Barajı 7.500.000 ₺ ödenek ile 2020 yatırım programına aldırdık ve ihaleyi 2020 yılı içerisinde yaptıracağız. ”dedi.

“TOKİ konutları projemiz bitmek üzere”

Yapılan yatırımlar ve projeler hakkında da bilgi veren Kaya; “Oğuzların çehresini değiştirecek olan TOKİ Konutları proje çalışmalarımız bitmek üzere en kısa zamanda ihalesini yaptıracağız. 18 bin metrekare kilit taşımız hazır inşallah doğal gaz çalışmaları bittiğinde tüm mahalle ve sokaklarımıza kilit taşı ve sıcak asfalt ile güzelleştireceğiz ve Oğuzlarımız daha güzel olacak bu yatırımda vatandaşlarımıza hayırlı olsun.

“Millet Bahçeleri yeni Türkiye’nin nazar boncuğu niteliğinde”

Belediyemizin kendi imkanları ile yaptığı İtfaiye Park Alanı ve Kapalı Pazar yeride Oğuzlarlı hemşerimize yakışır bir yer oluyor. Millet Bahçeleri yeni Türkiye’nin nazar boncuğu niteliğindedir. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile tüm Türkiye’ye yaptığımız bir projeyi Oğuzlar’ımızada kazandırıyoruz, Çevre ve Şehirçilik Bakanlığımızdan aldığımız hibe destekler ile projemize başladık, Oğuzlarımıza yakışır bir proje olacak hemşehrimize hayırlı uğurlu olsun.

Kırkdilim Tünelleri ve Osmaniye/Sarmaşa yollarıda tamamlandığında Oğuzlar Altınkoz Sosyal Tesislerimizin gelecek insan sayısı daha da çok artacak ve bu nedenle Altınkoz Tesislerimiz büyütme çalışmaları, gelen misafirlerin konaklayacağı bungolav evlerin yapılması ve sosyal alan çalışmalarımıza başlayacağız. Altınkoz Tesislerimizin girişine Oğuzlarlı bacılarımızın el emeği göz nuru yaptıkları malzemeleri Altınkoz Tesislerimize gelen misafirlere sunmak için yapılan Hanımeli Pazarı içinde Başkanımıza teşekkür ediyoruz. ”dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın