ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Milletvekili Kaya’dan Osmancık’ta İstişare Toplantısı

Çorum Milletvekili ve İç Anadolu Bölge Koordinatörü Oğuzhan Kaya, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarını yürütüyor.

Çorum Milletvekili ve İç Anadolu Bölge Koordinatörü Oğuzhan Kaya, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarını yürütüyor. Bu kapsamda Sivas’taki teşkilatlandırma çalışmalarını tamamlayan Kaya, AK Parti’nin kuruluşundan bu güne Osmancık’ta gençlik kolları başkanlığı yapan isimlerle de istişare toplantısı yaptı.

Osmancık İlçe istişare toplantısı ile ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Milletvekili Kaya; “ Kuruluşundan bugüne Ak Partimizin Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yapmış olan kardeşlerimiz Latif Karaaslan, Osman Sivritepe, Ahmet Küyük, Şuayip Fidan, Uğur Cebeci, Ömer Arslan, Yunus Güngör ve İbrahim Şişli ile birlikte Ak Partimiz üzerine istişare ettik. “ifadelerini kullandı.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın