ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Milletvekili Kaya’dan yoğun mesai

  • Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, yoğun bir çalışma içinde mesaisine devam ederken, hemşehrilerinin TBMM’de yaptığı ziyaret ile moral buluyor.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çorum Milletvekili, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İç Anadolu Bölgesi İl Koordinatörü Oğuzhan Kaya, Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile birlikte adım adım teşkilat ziyaretlerini sürdürüyor. Kaya, son 3 günde Kastamonu, Tosya, Taşköprü İl ve Merkez İlçe, Çankırı, Ilgaz, Şabanözü İl ve Merkez İlçe ile Bolu teşkilatlarını ziyaret ederek toplantılarını gerçekleştirirken, hemşehrilerinin TBMM’de yaptığı ziyaret ile moral buluyor.

  • Kaya, Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile birlikte adım adım teşkilat ziyaretlerini sürdürüyor.

  • Milletvekili Kaya, meclisteki makamında Osmancık Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Osman Eker, yönetim kurulu üyeleri İsmail Dölcü, Erdoğan Göksu ve Veli Tosun’u ağırladı. Milletvekili Kaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, ziyaret sonrasında günün anısına hatıra fotoğrafı çekinildi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın