ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Milli Mücadele Madalyası Eşine Verildi

11 Haziran 2019’da Osmancık’ta hayatını kaybeden Kıbrıs Gazisi Necati Yüksel (66) ‘in Milli Mücadele Madalyası eşi Sabire Yüksel’e verildi.

Osmancık Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Gürer, 11 Haziran 2019’da Osmancık’ta hayatını kaybeden Kıbrıs Gazisi Necati Yüksel (66) ‘in Milli Mücadele Madalyası eşi Sabire Yüksel’e verdi. 74-75 yılları arasında Kıbrıs’ta 1953’e 3 sıhhiye er olarak askerlik görevini yapan ve 11 Haziran 2019 tarihinde 66 yaşında Osmancık’ta vefat eden Kıbrıs Gazisi Necati Yüksel’in Kargı Köprüsübaşı Köyündeki evinde ailesini ziyaret eden Gürer “Kısa bir zaman önce vefat eden Kıbrıs gazimiz Necati yüksel in madalyasını eşi Sabire hanıma tevdi ve başsağlığı diledik.

Gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz. Tüm şehitlerimize ve ölmüş gazilerimize Allah tan rahmet, kahraman gazilerimize ve ailelerine sağlık sıhhat afiyet dilerim.”dedi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın