ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Muhammed Mahmut Sert’ten iki madalya

  • Kastamonu’da düzenlenen İşitme Engelliler Badminton Türkiye Şampiyonasında Osmancıklı sporcu Muhammed Mahmut Sert, yıldız çift erkeklerde Türkiye ikincisi, yıldız tek erkeklerde Türkiye üçüncüsü olarak büyük başarıya imza attı.

2020 İşitme Engelliler Badminton Türkiye Şampiyonası 20 – 22 Ocak 2020 tarihleri arasında 20 ilden 41 spor kulübünün katılımı ile Kastamonu’da yapıldı. Şampiyonaya Çorum’u temsilen Osmancık’tan katılan Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Muhammed Mahmut Sert, yıldız çift erkeklerde Çankırı Karatekin Üniversitesi Spor Kulübünden Muharrem Tuna ile birlikte Türkiye ikincisi, yıldız tek erkeklerde Türkiye üçüncüsü olarak büyük başarıya imza attı.

Badminton Milli Takım Antrenörü ve Teknik Direktörü Barış Boyar sporcusunu kutlayarak, başarılarının devamını dilerken, çalışmalarda destekleri ile hayata dokunan Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, İlçe Kaymakamı Hakan Alkan, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, GSİM Haşim Eğer, Kulüp Başkanı Nadir Solak, Çorum Belediye Spor İşleri Müdürlüğündeki mesai arkadaşlarına, Okul Müdürü Sefa Kayalı ve Okul Müdür Yardımcısı Hakan Kocamanoğlu’na, şahsı, teknik ekibi ve sporcusu adına teşekkür etti.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın