ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Muhammed ve Saliha’ya OGC’den anlamlı düğün hediyesi

Osmancık eski Belediye Başkanı Hamza Karataş’ın Polis memuru oğlu Muhammed Zübeyir, Delice Kaymakamı Saliha Teke ile dünya evine girdi. Genç çiftin düğünü, siyaset, bürokrasi ve iş camiasının önemli isimlerini bir araya getirdi.

Hamza-Hamide Karataş çiftinin Polis memuru oğlu Muhammed Zübeyir ile Osmancıklı hemşerilerimiz Hamide-Celaleddin Teke çiftinin Delice Kaymakamı olarak görev yapan kızı Saliha Teke, 21 Aralık 2019 Cumartesi günü saat 19.00’da Ankara, Eryaman’da Ada Restaurant’da yapılan görkemli bir törenle dünya evine girdi.

Siyaset, bürokrasi ve iş camiasını bir araya getiren düğün merasiminde, Osmancık’tan da çok sayıda davetli bulunurken, Muhammed Zübeyir ve Saliha’nın nikah şahitliğini, Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Aksaray Valisi Ali Mantı, Kırıkkale, Balışeyh Kaymakamı Kübra Kaplan,  İçişleri Bakanlığı GAMER Başkanı Selim Çapar, ve Bygroup Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Bayraktar yaptı.

Düğün merasiminde genç çifte bakır takıldı

OGC’den anlamlı düğün hediyesi

Her ikisi de Osmancıklı olan çiçeği burnunda genç çift Polis memuru Muhammed Zübeyir ile Delice Kaymakamı Saliha Teke’nin düğün merasiminde Osmancık Gazeteciler Cemiyeti’nden de anlamlı bir düğün hediyesi verildi.

Osmancık Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bilal Çevrim, cemiyet adına yaptırılan üzerinde Bozoklu Osman Şakir Efendi’nin 1817’li yıllarda Osmancık’ın birebir aynısının resmedildiği bakır bir tabak hediye ederek genç çifte mutluluklar diledi. Düğün hediyesi misafirler tarafından da ilgiyle incelendi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın