ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Muhtarların Her Talebi Halkla İlişkiler Sistemine İşlenecek

Osmancık Belediyesinde mahalle muhtarları ile aylık gerçekleştirilen istişare toplantısı bu kez yeni müdürlük bünyesinde yapıldı.

Belediye Meclis Salonunda düzenlenen toplantıya Belediye Başkanvekili Şeref Keskin, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Cebeci ve Kadir Eskiadam ile Halkla İlişkiler ve Muhtarlıklar Müdürü Mustafa Işık katıldı.

Muhtarların taleplerinin alındığı toplantıda yeni kurulan müdürlük hakkında bilgi veren Işık “Cumhurbaşkanımızın muhtarlara verdiği önem doğrultusunda İç İşleri Bakanlığı genelgesi ile tüm belediyelerde muhtarlık işleri müdürlüğü kurulması zorunlu hale geldi. Bu kapsamda belediyelerde Halkla İlişkiler ve Muhtarlıklar Müdürlüğü kuruluyor. Bu devletimizin ön gördüğü büyük bir halkla ilişkiler projesidir. Biz de halkın seçilmiş temsilcileri olan muhtarlarımızla daha verimli çalışmak amacıyla müdürlüğümüzü kurmuş bulunuyoruz.” dedi.

MUHTARLARIN HER TALEBİ HALKLA İLİŞKİLER SİSTEMİNE İŞLENECEK

Işık, muhtarlardan gelen taleplerin otomasyona işlenerek takip edileceğini belirterek “Muhtarlarımız taleplerini doğrudan müdürlüğümüze iletebileceklerdir. Biz de gelen talepleri Halkla İlişkiler otomasyonuna işleyerek anlık takibini yapacağız ve sonucu muhtarlarımıza bildireceğiz. Şeffaf hizmet sunma ve taleplerin takip edilmesi noktasında belediyemiz büyük bir ivme kazanmış olacak” diye konuştu.

Belediye Başkanvekili Şeref Keskin de katılımlarından dolayı muhtarlara teşekkür ederek belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Keskin, yeni kurulan müdürlüğün muhtarlara ve ilçeye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın