ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Mustafa Çınar’ın masal gibi sünnet düğünü

Sevilen ve tanınan iş adamlarından Emrah ve Ayşegül Tüysüz çiftinin biricik oğlu Mustafa Çınar için Osmancık’ta muhteşem bir sünnet cemiyeti düzenlendi.

Çocuk gezdirme etkinliği ile başlayan ve Alışkan Tesisleri Kır Düğün Bahçesinde devam eden ve binin üzerinde davetlinin bulunduğu sünnet cemiyetinde Emrah ve Ayşegül Tüysüz çiftçi misafirlerini tek tek karşılayarak hepsiyle yakından ilgilendi.

Mustafa Çınar, ailesi ve arkadaşları İzmir Marşı’nı söyleyerek düğün alanına çıktı.  Hayat boyu mutlu bir şekilde hatırlanacak olan sünnet düğününde balon süslemeler, palyaço ve yüz boyama etkinliği ile hem Mustafa Çınar hem de arkadaşları gönüllerince eğlendi.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden sünnet düğünü canlı müziklerle konser havasında geçerken, sanatçıların seslendirdiği eserler davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Davetliler canlı müzik eşliğinde dans edip halay çektiler.

Emrah ve Ayşegül Tüysüz çiftinin biricik oğlu Mustafa Çınar’ın sünnet cemiyetine, Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Üyesi Ahmet Aksu, Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, çevre ilçelerin belediye başkanları, siyasi partilerin başkan ve temsilcileri,  belediye ve il genel meclis üyeleri, iş ve spor camiası, oda başkanları ile şehir içi ve şehir dışından çok sayıda davetli katıldı.

Cevap Bırakın