ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

“Öğrencilerin güvenliği için her türlü tedbir alınacak”

Okul güvenliği toplantısında konuşan kaymakam Hakan Alkan “öğrencilerin huzurlu bir ortamda eğitim görmelerini sağlamak amacıyla okul içlerinde ve çevrelerinde gerekli her türlü tedbirler alınacak” dedi.

Osmancık’ta 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılı okul güvenliği toplantısı yapıldı. Osmancık Öğretmen Evi toplantı salonunda kaymakam Hakan Alkan başkanlığında yapılan toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun, İlçe Jandarma Komutanı Nuri Uyar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel, Milli Eğitim Şube Müdürleri ile okul müdürleri katıldı.

Okulların güvenliği ve sorunlarının konuşulduğu toplantıda kaymakam Alkan, “öğrencilerin huzurlu bir ortamda eğitim görmelerini sağlamak amacıyla okul içlerinde ve çevrelerinde gerekli her türlü tedbirler alınacak” dedi.

Yapılan toplantıda; yeni eğitim öğretim yılının huzur ve güven içerisinde geçebilmesi için alınacak tedbirler ve yapılacak planlamalar ilgili yetkili birimler ile görüşülerek, okul çevrelerindeki güvenlik kameraları ve fiziki tedbirlerin durumu, okul çevrelerinde uyuşturucu ve benzeri madde satışına karşı alınacak önlemler, okul servis araçlarında öğrenci güvenliğine yönelik yapılması gereken işlemler ele alındı.

Toplantının sonunda kaymakam Alkan, okul müdürleri ile tek tek ilgilenerek, okulları hakkında gerekli talep ve şikayetlerinin olup olmadığını sorarak, yetkili birimlere talimatlarda bulundu.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın