ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Okudan “Sıkmadık el, dokunmadık kalp bırakmayacağız.”

Geçtiğimiz pazar günü yapılan kongre ile Ak Parti Osmancık İlçe başkanlığına seçilen Şerif Okudan, esnaf ziyaretlerine başladı.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

Yoğun bir şekilde çalışmalarına başlayan Okudan, günün hemen hemen her saatinde esnaflarla hasbihal ediyor ve fikir alışverişinde bulunuyor. Osmancık’a yapılan ve yapımı planlanan yatırımları esnaflara ve hemşehrilerilerine anlatıyor. Osmancık için partili partisiz herkesin desteğini isteyen Okudan, aynı zamanda birlik ve beraberlik mesajı veriyor.

Okudan “Sıkmadık el, dokunmadık kalp bırakmayacağız.”

Henüz Ankara’dan adaylığı açıklandığında önceki dönem ilçe başkanları ve teşkilatlarla bir araya gelen Okudan ilçenin daha da gelişmesi için herkes ile fikir alışverişinde bulunarak, büyük emek harcıyor. Esnaf ziyaretleri sonrasında birde açıklama yapan Okudan; “Öncelikle pazar günü yaptığımız 7. Olağan kongremize bizzat katılan, gerek telefon ile tebriklerini ileten gerekse sosyal medya üzerinden ulaşan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

İlçe ekonomisine katkı sağlayan esnaflarımız ve kıymetli hemşerilerimizi yönetim kurulu üyelerimiz ile ziyaretlerde bulunuyoruz, fikirlerini ve önerilerine dinleyip istişarelerde bulunuyoruz. Yatırımlarımızı ve planlamalarımızı ilçemizin kalkınması için hemşerilerimizin fikirleriyle birleştirip daha büyük bir önem kazanması için var gücümüz ile çalışmaya gayret ediyoruz.

Şahsımı ve yönetim kurulu üyelerimi güzel karşılayan ve benimseyen tüm hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum. Osmancık’a hizmet için çıktığımız bu yolda ziyaret ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam edip sıkmadık el, dokunmadık kalp bırakmayacağız.”dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın