ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Ortak Aday Özhan Arslan Oldu

Osmancık’ta CHP ve İyi Parti’nin ortak adayı Özhan Arslan olarak belirlenirken Arslan CHP’den istifa ederek İyi Parti’ye katıldı.

Osmancık’ta bir süredir CHP-İYİ Parti adayının kim olacağı merak konusu olmuştu. Yapılan görüşmeler sonucunda Uzman Eczacı Özhan Arslan CHP ve İyi Parti’nin ortak adayı olarak belirlendi. İyi Parti çatısı altında seçime girecek olan Arslan CHP’den istifa ederek İyi Parti’ye katıldı. İyi Parti’nin geçtiğimiz günlerde genel merkez tarafından adaylığı açıklanan Veteriner Özkan Uysaler adaylıktan çekilerek Özhan Arslan’ı sonuna kadar destek olacaklarını açıkladı.

Adaylığı kesinleşen ve önümüzdeki günlerde geniş kapsamlı bir basın açıklaması yapması planlanan Arslan konu hakkında yaptığı kısa açıklamada,  “CHP ve İyi Parti’nin yapılan görüşmelerinde şahsımı aday göstermeleri beni onurlandırmıştır. Yapılacak olan seçimlerde şahsım olarak kazanmak için elimden gelenin en iyisini yapacağımdan, nasip olurda Osmancık Halkı Belediye Başkanlığını bana layık görürse parti ayrımı gözetmeksizin her kesimi eşit mesafede hizmet edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın