ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Ortak payeleri Osmancık

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör ve meclis üyeleri, Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya ile bir araya geldi.

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, belediye başkan yardımcısı Hüseyin Cebeci, meclis üyeleri Fatih Ergün, Ahmet Özoğlu ve İl Genel Meclis Üyesi Selim Dölcü, Çorum Milletvekili hemşerimiz Oğuzhan Kaya ile bir araya gelerek ilçe hakkında değerlendirmelerde bulundular.

Osmancık’a devlet ve özel yatırımlarının en iyi şekilde kazandırılması için bir araya gelindiğini belirten başkan Gelgör; “ Milletvekilimiz Sayın Oğuzhan Kaya ile bir araya geldiğimiz istişare toplantımızda Belediye Başkan Yardımcımız Hüseyin Cebeci, Belediye Meclis Üyelerimiz Fatih Ergün ve Ahmet Özoğlu, İl Genel Meclis Üyemiz Selim Dölcü’nün katılımıyla ilçemiz hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Sayın Vekilimize desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. İlçemiz için hep birlikte el ele, omuz omuza iş birliği içerisinde çalışacağız. Osmancık’ın en iyi yatırımı alması için ne gerekiyorsa Milletvekilimiz ile birlikte koordineli bir şekilde Osmancık için çalışacağız. Osmancık her şeyin en güzeline layık” ifadelerini kullandı.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın