ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

OSB için toplandılar! İmza yetkileri düzenlendi

Osmancık Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyet ve Yönetim Kurulu üyelerinin belirlenmesinin ardından, yeni yönetim ilk toplantısını Salı günü gerçekleştirdi.

Organize Sanayi Bölgesi ilk yönetim kurulu toplantısı belediye toplantı salonunda yapıldı. Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan başkanlığında yapılan toplantıya, Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Çıplak, Belediye Meclis Üyesi Fatih Ergün ve Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcı Yakup Karaca katıldı. Toplantı gündemini oluşturan konular görüşülerek imza yetkileri düzenlendi.

Osmancık OSB’nin ilçeye ve bölgeye ekonomik anlamda büyük bir değer sağlayacağını belirten belediye başkanı Ahmet Gelgör; “Osmancık Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısını gerçekleştirdik. Şehrimiz için önemli bir kalkınma hamlesi olan OSB’nin tamamlanmasına yönelik süreç iştirakçi kurumlar nezdinde hassasiyetle yürütülmektedir. Osmancık OSB ilçemize ve bölgeye ekonomik anlamda büyük bir değer sağlayacaktır.” İfadelerini kullanarak toplantıyı değerlendirdi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.   

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın