ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

OSDEF Osmancık İçin Bir Dönüm Noktası

Osmancık Dernekleri Federasyonu yönetim kurulu üyeleri Osmancık’ta bir araya geldi.  Toplantıda birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Merkezi İstanbul’da bulunan Osmancık Dernekleri Federasyonu yönetim kurulu üyeleri, Osmancık’ta bir araya geldi.  Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Koşar, Başkan Yardımcıları, Şerif Yedek, Oğuzhan Er, İsmail Kabakdere, Ayhan Arslanbaş, Eren Saltık, Recep Karadaş, İsa Ergün, ve İlkay Sever’in hazır bulunduğu toplantıda, federasyonun kurulduğu günden bu yana yaptığı etkinlikler, faaliyetler ve genel çalışmalar istişare edildi.

Birlik beraberliği sağlama, kaynaşma, kültürleri yaşatma ve gelecek nesillere aktarabilme adına derneklerin vazifesinin çok büyük olduğuna inandıklarını belirten yönetim kurulu üyeleri federasyon olarak, Osmancıklıları, İstanbul’da, Ankara’da, İzmir’de ve Türkiye’nin diğer illerinde en iyi şekilde temsil etmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini belirttiler.

Oldukça neşeli ve samimi bir ortamda geçen toplantıda birbirinden önemli mesajlar verilerek Osmancık Dernekler Federasyonu’nun kurulmasının Osmancık için bir dönüm noktası olduğunun altı çizildi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın