ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

OSDEF Yönetimi Milletvekili Kaya ve Başkan Gelgör İle Bir Araya Geldi

Osmancık Dernekleri Federasyonu yönetim kurulu üyeleri Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya ve Belediye Başkanı Ahmet Gelgör ile bir araya geldi.

Merkezi İstanbul’da bulunan Osmancık Dernekleri Federasyonu yönetim kurulu üyeleri, Osmancık’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretler kapsamında Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör  ile bir araya gelen yönetim kurulu üyelerinden, Başkan Yardımcıları, Şerif Yedek, İsmail Kabakdere, Oğuzhan Er, Ayhan Arslanbaş, Eren Saltık, Recep Karadaş ve İlkay Sever federasyonun çalışmaları hakkında bilgi vererek istişarede bulundular.

Türkiye genelindeki Osmancıklı dernekleri bir çatı altında toplayan OSDEF’in kuruluş amacından da bahsedildiği görüşmede Milletvekili Kaya federasyonun çalışmalarına destek verileceğini ifade ederken, Başkan Gelgör, belediyenin çalışmaları ve ilçeye yapılacak çalışmaları OSDEF yönetimi ile paylaşarak, amaçlarının ilçeye güzel hizmetler yapmak olduklarını söyleyerek yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Samimi bir ortamda geçen görüşmelerde OSDEF bünyesindeki derneklerin ortak paydalarının Osmancık olduğu belirtilerek, Milletvekili Kaya, Başkan Gelgör, Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci, Meclis Üyesi Fatih Ergün ile Fatih Eren’e teşekkür edildi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın