ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık Badminton milli takımını ağırladı

İşitme Engelliler Gençler ve Büyükler badminton milli takımı Osmancık Badminton’un misafiri oldu. İşitme Engelliler milli takımı iki gün süre ile Osmancık’ta kaldılar.

İşitme Engelliler Gençler ve Büyükler Badminton Milli takımı,11-23 Temmuz 2019 tarihleri arasında Tayvan’da yapılacak Dünya Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Osmancık’ta ortak kamp ve hazırlık maçları yaptı. Hazırlık kampı kapsamında Ankara’dan Samsun’a geçen ve dönüşte Osmancık’a gelen İşitme Engelliler milli takımı iki gün süre ile Osmancık’ta kaldılar.

Çorum Belediyesi Gençlikspor kulübü sporcuları ile ortak çalışma ve maç yapan İşitme Engelliler milli takımı Osmancık’ta iki günlük kampın ardından Ankara’ya hareket etti.

Çorum Belediyesi Gençlikspor Badminton antrenörü Eren Murat Güngör, İşitme Engelliler milli takımını misafir etmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek milli takıma Dünya Şampiyonasında başarılar diledi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın