ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık Belediyespor Kulübü 17 oyuncuyla anlaştı

Osmancık Belediyespor Kulüp yönetimi futbolda 10, voleybolda 7 oyuncuyla anlaşma sağladı.

Osmancık Belediyespor kulübü, hem futbol takımına hem de voleybol takımına iddialı transferler yaptı. Kulüp yönetimi futbol takımına 10, voleybol takımına ise 7 oyuncuyla anlaşarak toplamda 17 sporcuyu renklerine bağladı.

Sezonun ilk maçında sahalarında oynayacakları Niksar Belediyespor maçını kazanarak lige üç puanla başlamak isteyen Osmancık Belediyespor Futbol takımı kadrosuna;  Antalya Kınıkspor’dan-Seydi Eren Çelik, Ankara takımı olan Osmanlıspor’dan Hasan Faruk Gilan, Kütahya Uluoymak 1.Spor Kulübün’den Fatih Demir,Çorum takımları olan Yeni Çorumspor’dan Ege Eken ve Çimentospor’dan Alper Özköksal, Tokat Erbaspor’dan-Arda Onat Uslu ve Emirhan Çelik,  yine Tokat kulüplerinden biri olan  Turhalspor’dan İsmail Savaş, Sakarya kulübü Kışla Çayspor’dan Aydın Çolak ile İstanbul Eyüspor’dan Berker Tonga ile anlaşma sağlayarak renklerine kattı.

Voleybol Takımına katkı sağlayacak, play off hedefine uygun nokta atışı transferler gerçekleştiren Belediyespor yönetimi; Ağustos ayı içerisinde 2004 doğumlu smaçör mevkiinde oynayan Ahsen İrem Özer Kardemir Karabükspor, yine 2004 doğumlu libero Derya Tingiroğlu’nu da Karabük Gençlik Spor Kulübünden renklerine katarken, transfer çalışmalarına, Kırşehir Belediyespor’dan Elif Kaman,    Ankara Beşiktaşlılar Spor Kulübünden Yağmur Doğa Başer’i katarak istediği ekibi oluşturdu. Play off hedefine uygun bir şekilde transfer gerçekleştiren kulüp yönetimi voleybol takımına altyapıdan gelen Sevgi Özden, Merve Uyar ve Bengisu Yılmaz ile de sözleşme yeniledi.

Osmancık Belediyespor Kulüp Başkanı Emrah Tüysüz, her iki takımında ekibine katılan sporculara sakatlıksız başarılı bir sezon geçirmelerini temenni etti.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın