ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık Belediyespor’da İstifa

Osmancık Belediyespor Kulübü yöneticilerinden Gürsel Güney görüş ayrılıkları nedeni ile kulüp yönetiminden istifa etti.

Bölgesel Amatör LİG’de Çorum temsilcisi olan Osmancık Belediyespor Kulübü yönetim kurulu üyelerinden Gürsel Güney kulüp yönetiminden istifa etti. Güney, kulüpten ayrılma nedenini görüş ayrılıkları olarak belirterek 5 Aralık 2019 tarihi itibariyle istifasını verdi.

2017-2018 sezonunda beraber futbol oynadığı arkadaşları ile birlikte yönetime geldiklerini belirten Güney, “ Osmancık Belediyespor’u yönetime geldikten sonra yeniden canlandırıp, faaliyetlerimize devam ettik. Kısa sürede önce BAL Liginde oynamak için Sungurlu ile final oynadık. 2018-2019 sezonunda Çorum Şampiyonu olup Playout maçında Sungurlu Spor’u mağlup edip BAL Lig’inde oynamaya hak kazandık. Bu sezonda BAL Lig’inde oynayan Osmancık Belediyespor Kulübünde devam ettiğim yönetim kurulundaki görevimden görüş ayrılıkları, dünyaya, olaylara bakış açısı ve etik anlayışlarımızdaki farklılıklardan dolayı 05/12/2019 tarihi itibariyle istifa etmiş bulunuyorum. Spor kamuoyunun bilgisine. Saygılarımla” dedi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın