ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık Belediyespor’dan Ayan’a destek mesajı

İki yılda bir yapılan Çorum Futbol İl Temsilciliği seçim takvimi belli oldu.  Osmancıklı hemşerimiz Engin Ayan’ın seçimlerde yeniden aday olduğu öğrenildi.

İki yılda bir yapılan Futbol İl Temsilciliği seçim takvimi belli oldu.  27 kulüpten 27 delegenin oy kullanacağı il temsilcisi seçimi 24 Ağustos 2019 Cumartesi günü  Saat 14.00 de ASKF Toplantı salonunda yapılacak.  Çoğunluk sağlanamaması durumunda ikinci seçim 31 Ağustos 2019 Cumartesi günü aynı yerde ve  saatte çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirilecek.

Osmancık Belediyespor yönetiminden Ayan’a destek mesajı geldi. Ayan’ı desteklediklerini belirten yönetim kurulu mesajında ; “24 Ağustos’ta yapılacak olan Çorum Futbol İl Temsilcisi seçiminde yeniden aday olan 2003 yılından bu yana görevini dürüst tarafsız ve adil bir şekilde sürdüren ve Çorum Futbolunun kilometre taşlarından olan Engin Ayan, beyefendiye Osmancık Belediyespor olarak desteklerimizi iletir seçimde başarılar dileriz “ifadelerini kullandı.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın