ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık Gazeteciler Cemiyeti Kuruluş Yıldönümünü Kutluyor

Osmancık Gazeteciler Cemiyeti 6 Mart 2019 bugün itibariyle 2’nci yaşını tamamladı.  2017 yılında mesleğimizin çok değerli isimleri tarafından büyük bir heyecanla kurulan Osmancık Gazeteciler Cemiyeti kuruluş yıldönümünü 100 yaşına merdiven dayayan kurucu üyesi ve onursal başkanları Salim Savcı ile kutladı.

Osmancık Gazeteciler Cemiyeti başkanı Bilal Çevrim beraberinde başkan yardımcısı Özkan Özçelik, genel sekreter Mustafa Işık, sayman İlkay Yorulmaz ve üyelerden Emrah Akıllı ile birlikte kurucu üye ve onursal başkanları eğitimci yazar Salim Savcı’yı evinde ziyaret etti.
Cemiyet başkanı Çevrim ve yönetim kurulu üyeleri Çampınar köyünde bulunan evinde ziyaret ettikleri onursal başkanları Salim Savcı ile günün anısına özçekim gerçekleştirerek anı ölümsüzleştirdiler.
Cemiyet başkanı Çevrim “Osmancık Gazeteciler Cemiyeti’ni bugünlere taşıyan başta kurucularımız olmak üzere üyelerimiz ve tüm basın dostlarına şükranlarımızı sunuyoruz.”dedi.

Osmancık Gazeteciler Cemiyeti’nin resmî başvurusu 6 Mart 2017 yılında dönemin ilçe kaymakamı Selçuk Aslan’a teslim edilerek ilk adım atılmıştı. Kaymakamlık’ta Cemiyet kurucuları Salim Savcı, merhum Orhan Güçlü ve Özkan Özçelik te eşlik etmişti.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın