ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık Gazetesi 11 Yaşında

Osmancık’ta 10 yıl önce Bilal Çevrim tarafından kurulan ve haftalık olarak yayın hayatına başlayan, 2013 yılından itibaren iki günde bir yayın hayatını sürdüren Osmancık Gazetesi 11 Nisan 2019 Perşembe günü itibariyle ilçenin ilk ve tek günlük gazetesi olma özelliğini taşırken 11’inci kuruluş yıldönümü kutluyor.

Kuruluşundan beri gazetenin temel ilkesinin “bağımsızlık ve tarafsızlık “olduğunu belirten Osmancık Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bilal Çevrim; “2009 yılında bir ihtiyaç sonrası doğan Osmancık Gazetesi geride bıraktığı 10 yılı “bağımsızlık ve tarafsızlık” ilkesinden ödün vermeden günümüze kadar sürdürmüştür.

Eşitlik ilkesinden vazgeçmeyip her türlü olay ve konuya tarafsız yaklaşmayı sürdüren Osmancık Gazetesi’nin kuruluş yıldönümü kutluyor, imtiyaz sahibi Özkan Özçelik’e başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. ”dedi.

Osmancık Gazetesi imtiyaz sahibi Özkan Özçelik, “İlk sayımızdan itibaren aynı özveri ile yayın hayatına devam eden gazetemiz açık yüreklilikle yaptığı tarafsız ve özel haberlerle gündem oluşturdu. Osmancık´ta her zaman gündem oluşturan yazılamayanları yazan ve bu süreçte kurduğumuz güçlü kadro ile ilçemizin gerçek sorunlarını irdeleyen, perde arkasında kalanları gün yüzüne çıkaran bir gazete olduk. Okuyucularımıza sunduğumuz renkli içeriği ile bundan sonra da aynı gazetecilik anlayışıyla yoluna devam edecektir. 10 yıldır gazetemizi takip eden tüm abone ve okurlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın