ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık Gelecek “Amacımız Halka, Hakka, Hizmet ve Saygı”

Gelecek Partisi Osmancık İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, İlçe teşkilat başkanlığına Osman Ölçer, İnsan Hakları Başkanlığına ise Ahmet Buruk getirildi.

Yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Gelecek Partisi Osmancık İlçe yönetim kurulunca 21/05/2021-7 tarih sayılı alınan kararlar gereği bazı değişiklikler yapılmıştır. İlçe teşkilat başkanlığına Osman Ölçer, İnsan Hakları Başkanlığına Ahmet Buruk getirilerek çalışmalarımızın devamı ve verimliği konusunda istişareler yapılmıştır.

Parti açıklamaları yönetim kurulu üyeleri ve konumlar gereği olması dolaysı ile yetki sahibi olmayan bilgi ve kesin karar olmaksızın yapılan açıklamaların dikkate alınmaması, parti tüzüğü gereği yapılan değişiklikle Kenan Kum’un görev ve yetkilerinin sonlandırılması kararı verilmiştir. Yaptığı veya yapacağı açıklamalar İlçe yönetimimiz çalışmaları dışındadır.

Partimiz genel merkez çalışmalarını temiz siyasetle çıkmış olduğu bu yolda ötekileştirici değil, birleştirici, aşağılayıcı değil destekleyici, ayrıştırıcı değil birleştirici, ayrımcı değil, bütünleyici olarak manevi değerlerimize sahip bireyler olmamız ve saygı sevgi ve bütünlüğümüzü menfaatlerimiz üzerine kurmamak adına çalışmalarımızı yapmamızı benimsemektedir. İlçe teşkilatı olarak bizde Sayın Genel Başkanımız ve kurucu üyelerinin benimsediği tüzük gereği çalışmalara devam ederken amacımızın halka, hakka, hizmet ve saygı ilke olmasına dikkat etmekteyiz. ”

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın