ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık Lisesi Mezunları 40 Yıl Buluşması 6 Temmuz’da

Osmancık Lisesi Mezunları 40. yıl buluşması 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü yapılacak. Buluşmaya 400 kişinin katılması bekleniyor.

Osmancık Lisesi 77-78-79-80-81 yılları mezunları 40. Yıl buluşması için bir araya gelecekler.  Osmancık Lisesi bahçesinde gerçekleşecek olan buluşma 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 16.00’da başlayacak.

Buluşmaya o dönemlerde okulda görev yapan öğretmenler v öğrenciler alileri ile birlikte katılacak.  400 kişinin katılımının beklendiği buluşmada dönem arkadaşları hasret giderecek, öğretmenlere ise plaket verilecek.

“Osmancık Lisesi Mezunları 40. Yıl buluşması” tertip komitesi üyeleri gazetemizi ziyaret ettiler. Komite üyeleri Mehmet Haykır, Nesrin Ünal, Sakin Karakaş 40. Yıl buluşması hakkında  bilgi verdiler. 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü yapılacak olan program hakkında konuşan tertip komitesi üyeleri buluşmaya o dönemlerde Osmancık Lisesi’nde görev alan 65’in üzerinde öğretmenlerini davet ettiklerini belirterek 22 öğretmenin aileleri ile birlikte Osmancık’ta ağırlayacaklarını söylediler.

Buluşmaya öğretmen ve mezun öğrencilerin aileleri ile birlikte yaklaşık 400 kişinin katılım sağlayacaklarını belirten komite üyeleri o yıllara ait fotoğrafların panolarda yer alacağını böylece katılımcıların anılarını tazeleyerek duygusal anlar yaşayabileceklerini söylediler.

“Osmancık Lisesi Mezunları 40. Yıl buluşması” tertip komitesi üyeleri Haykır, Ünal ve Karakaş geniş çaplı yapılacak olan 40. Yıl buluşmasına o dönemlerde Osmancık Lisesi’nden mezun olan Osmancıklı hemşerimiz Mardin Valisi Mustafa Yaman’ın da katılacağını, ilki yapılan buluşmanın devamının gelmesini için 81 yılı sonrası mezun olan öğrencilerin bu organizasyonun devamını getirmelerini temenni ettiler.

“Osmancık Lisesi Mezunları 40. Yıl buluşması” tertip komitesi üyeleri Haykır, Ünal ve Karakaş gazetemize yaptıkları ziyarette Osmancık Gazeteciler Cemiyeti Kurucu Üyesi ve onursal başkanı emekli fizik-kimya öğretmeni Salim Savcı, Osmancık Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bilal Çevrim ve Osmancık Gazetesi imtiyaz sahibi Özkan Özeçlik ile bir süre sohbet ettiler.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın