ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık Lisesi Mezunlarından Başkan Gelgör’e Ziyaret

Osmancık Lisesinden yaklaşık 40 yıl önce mezun olan öğrenciler Osmancık ta öğretmenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Osmancık Lisesinden yaklaşık 40 yıl önce mezun olan öğrenciler Osmancık ta öğretmenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü Osmancık Lisesi’nde gerçekleşecek olan muhteşem programın tertip komitesi heyeti çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunmak üzere belediye başkanı Ahmet Gelgör’ü makamında ziyaret etti.

Tertip komitesi üyeleri Bekir Yazıcı, Mehmet Haykır, Sakin Karakaş, Perihan Derindere, Nesrin Ünal Pehlivan, Namık Çelebi ve Mustafa Çevik yapılan görüşmeden oldukça memnun ayrıldılar.

Tertip komitesi üyeleri programa yaklaşık 400 kişilik bir katılım beklediklerini belireterek “40 yıl sonra Osmancık’ta öğrenci ve öğretmen buluşmasına vesile olmak bizleri çok mutlu ediyor.

Aynı heyecanın öğretmenlerimizde de olduğu nu düşünüyoruz ki davetimize karşılık verdiler. 40 yıldır görüşmediğimiz arkadaşlarımızı buluşturacağız. Osmancık tarihi bir gün yaşayacak “dediler.

Belediye başkanı Ahmet Gelgör konu ile ilgili yaptığı açıklamada “40 yıl önce Osmancık’ta görev yapmış öğretmenlerimizi Osmancık ta ağırlamak onur verici bir etkinlik sizleri tebrik ediyorum.

Osmancık Belediyesi olarak bizler üzerimize düşeni yerine getirip, bu heyecana ortak olmak isteriz” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın