ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık MHP’de genişletilmiş istişare toplantısı

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanlığı tarafından Osmancık’ta genişletilmiş istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, MHP Osmancık İlçe Başkanı Satılmış Karatağ ve ilçe yönetimi, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci, İl Genel Meclisi Üyesi Selim Dölcü ve belediye meclis üyeleri katıldı.

Osmancık’ta yapılan istişare toplantısına dair paylaşımda bulunan Agah Karapıçak, gayelerinin başarılı çalışmaları katlayarak devam etmek olduğunu belirterek “Meyve veren ağacı taşlayanlara, üzümü yemeyi değil de bağcılarla uğraşanlara tamahımız ve tavizimiz olmayacaktır.” notunu düştü.

MHP Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak toplantıya dair düştüğü notta ; “ Gayemiz kazanımları başarılı çalışmalarla katlayarak devam ettirmektir.

Teşkilatımızın çalışmaları ve değerli Osmancık halkının teveccühleri ile 2019 Nisan ayından bu zamana kadar kısa sürede başarılı ve örnek çalışmalara imza atan Belediye Başkanımız Ahmet Gelgör ile teşkilatımıza teşekkür ederiz.

Meyve veren ağacı taşlayanlara, üzümü yemeyi değil de bağcılarla uğraşanlara tamahımız ve tavizimiz olmayacaktır.

Birlik ve beraberliğimize gölge düşüren, Milliyetçi Hareketin “Üretken Belediyecilik” anlayışını hazmedemeyen, Ülkemizi içinde bulunduğu cendereden çıkaracak olan Cumhur İttifakı ruhunu zedeleyen kişi veya oluşumlara karşı uyanık olup asla fırsat verilmeden çalışmalarımız devam ettirilecektir.

Osmancık Teşkilatımıza misafirperverlikleri adına teşekkür ederiz.

Sağ olsunlar var olsunlar.

Rabb’im birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” ifadelerini kullandı.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın