ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık MYO’lu mezunlardan KPSS’de büyük başarı

Hitit Üniversitesi Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksek Okulu’nda eğitimlerini tamamlayan ve mezun olan öğrencilerden Elif Sena Ay, Burak Bulut ve Kadir Gürgil, Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS) büyük başarı gösterdi.

Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu ‘Tapu ve Kadastro’ mezunlarından Elif Sena Ay birinci, Burak Bulut ikinci ve Kadir Gürgil yedinci oldu. Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS)başarı gösteren öğrenciler, Sakarya, Sinop ve Gaziantep’teki ilgili tapu müdürlüklerine atandı.

Konuyla ilgili Yüksekokuldan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “İlk defa 2018-2019 eğitim-öğretim yılında öğrenci alımına başlayan, 2020’de ilk kez tekniker unvanıyla mezun veren Yüksekokulun Tapu ve Kadastro Programı, Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS) büyük başarı gösterdi.

25 Ekim’deki KPSS’de “Tapu ve Kadastro” branşında mezunlarımızdan Elif Sena Ay birinci, Burak Bulut ikinci ve Kadir Gürgil yedinci oldu. Ay Sakarya, Bulut Sinop, Gürgil Gaziantep’teki ilgili tapu müdürlüklerine atandı. Atanan mezunlarımızı başarılarından dolayı tebrik eder, meslek hayatlarında başarılar dileriz.”

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın