ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği yeni yerinde

Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği, Osmancık Belediyesi tarafından tahsis edilen Şehit Üst. Sebahattin Öremiş Caddesi üzerinde belediyeye ait yeni yerine taşındı.

Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, Osmancık Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bilal Çevrim, Osmancık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Işık, Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Özkan Özçelik, yeni yerinde faaliyetlerini yürütecek olan Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan başkan Karataş mekanın derneğe, şehit ailelerin ve sosyal faaliyetlerine yakış bir yer olduğunu belirterek “Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneği tabela derneği olmayıp gerek şehit alilerine gerekse gazilerimize yakışır faaliyetler yürütmesini arzu ediyorum.

Tabela derneği olarak kalmamasını topluma, insanlara faydalı olabilecek sosyal projeleri gerçekleştirmelerini temenni ediyorum.

1075’tarihinde Türk egemenliğine giren ilçemizin şehitlerini, gazilerini, tarihi şahsiyetlerini genç nesle aktarmak adına güzel faaliyetler yürütmelerini dilerim.

Aynı zaman 3 ayda birde olsa dernek yönetimi tarafından dernek üyeleri, gazilerimiz ve şehit ailelerimiz bu yeni yerinde bir araya gelerek dost cemiyetleri oluşturabilirler.” diyerek ziyaretçi defterine düşüncelerini yazdı.

Dernek yönetimi belediye başkanı Hamza Karataş ve beraberindekilere teşekkür ederek “5 yıl boyunca derneğimize her türlü ilgi ve desteği gösterdiniz. Dernek yönetimi ve dernek üyelerimiz adına teşekkür ederiz” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın