ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık Tevfik İleri Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi’nden Okula Uyum Kahvaltısı

Geçen yıl yapımına başlanan ve süratle tamamlanan Osmancık Tevfik İleri Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi okula Uyum Haftası kapsamında kahvaltı etkinliği düzenlendi.

Osmancık Tevfik İleri Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi’nde bu yıl eğitim öğretime başlayan öğrencilerinin öğrenme ortamını, öğretmen ve arkadaşlarını tanımalarını sağlamak amacıyla velilerin de katıldığı tanışma kahvaltısı okul bahçesinde gerçekleştirildi.

Kahvaltı programına katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut okulun yeni açıldığını bu konuda yardımları geçen herkese ettiğini belirterek, okulun Osmancık’a hayırlı olmasını diledi. Tökel, daha sonra okulun genel işleyişi ve diğer okul türlerinden ayrılan yönleri hakkında bilgi verdi.

Programda Okul Müdürü Emel Arslan’da bir konuşma yaparak, öğrencilerin devam, devamsızlıklarıyla ilgili velilerin ve öğrencilerin bilmesi ve dikkat etmesi gerekli olan konulara değinerek, öğrencilerin seçecekleri meslek dalıyla ilgili velileri bilgilendirdi.

Okul öğretmenleri, veli ve öğrencilerin tanışıp kaynaştığı program sonrası bu tür sosyal etkinliklerin sık sık tekrarlanacağını vurgulanarak program sona erdi.

Teyfik İleri Kimdir?

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın