ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık Ülkü Ocakları şehitler için mevlit okuttu

Osmancık Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı, Barış Pınarı Harekatı sırasında şehit olan Mehmetçik için Mevlid-i Şerif okuttu.

Osmancık Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı tarafından Barış Pınarı Harekatı sırasında şehit olan Mehmetçik için Mevlid-i Şerif okuttu.  Okunan Mevlid-i Şerife, İl Genel Meclis Üyesi Selim Dölcü, MHP Osmancık İlçe Başkanı Satılmış Karatağ, Osmancık Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Osman Nazif Kolukısa ve yönetim kurulu üyeleri ile davetliler katıldı.

Ocak Başkanlığında yapılan açıklamada; “Osmancık Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından düzenlenen Barış Pınarı Harekâtına katılan kahraman Mehmetçiğin muzaffer olarak dönmesi için, harekât kapsamında şehadet şerbetini içen tüm kahramanlarımızın ruhları için Mevlid-i Şerif teşrif ettik. ”denilirken okunan Mevlid-i Şerif  ve yapılan duaların ardından katılım sağlayan herkese teşekkür edinildi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın