ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık’ın bu köylerine bu hizmetler gidecek

Osmancık bağlı bazı köylere su deposu ve tesisi, terfi ve enerji nakil hattı ve dalgıç elektromotopomp yapılacak.

Osmancık İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı tarafından, ilçeye bağlı Aşağızeytin, Sarpınkavak köylerine İçme Suyu Depo ve Terfi Hattı yapım işi ile Aşağızeytin köyü İçme Suyu Tesisi, Alçak Gerilim Enerji Nakil Hattı ve Dalgıç Elektromotopomp yapım işi Köylere Hizmet Götürme Birliği İhale Yönetmeliğinin 18’inci maddesine göre Açık İhale Usulü ile ihale edilecek.

14 Kasım 2019 tarihinde saat 14.00’da Osmancık Kaymakamlığı toplantı salonunda yapılacak olan ihalede ekonomik açıdan en avantajlı teklif en düşük fiyat esasına göre belirlenecek. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren en az 60 takvim günü olarak belirtilirken, ihale, Köylere Hizmet Götürme Birliği İhale Yönetmeliği Hükümlerine göre yapılacak.

Yer tesliminin, sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde olacağı, teslimden itibaren de işin bitirilmesi 45 (Kırkbeş) gün olarak belirlendi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın