ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık’ın ilk diyetisyen kliniği açıldı

Osmancık’ta sağlıklı yaşamın değişmez unsurları olan, doğru beslenme ve kilo yönetimi konusunda hizmet verecek “H-Fit Diyetisyen” açıldı.

Ebru şimşek tarafından hizmete sunulan diyetisyen kliniği açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirdi.

Yazı Mahallesi Org. Ahmet Çörekçi Caddesi PTT yanında faaliyete geçen ve Osmancık’ın ilk diyet merkezi olma özelliğini taşıyan merkezin açılışına Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu, siyasi partilerin Osmancık Belediye Başkan Adayları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, ilçe esnafı ve çok sayıda davetli katıldı.

Edilen duaların ve kesilen açılış kurdelesinin ardından Çorum Milletvekili Osmancıklı hemşerimiz Oğuzhan kaya sağlıklı yaşamın önemine değinerek iş yeri sahibi Ebru Şimşek’e hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Diyetisyen Ebru Şimşek tarafından hizmet verecek olan merkezde; beslenme tavsiyeleri, kurumsal beslenme danışmanlığı, kilo alma diyeti, zayıflama diyeti, sporcu beslenmesi, gebelikte ve emzirmede beslenme, hastalıklarda beslenme, çocuk ve adölesanlarda (Ergenlik) beslenme ve kilo kontrolü, Enteral ve Parenteral beslenme, bireysel beslenme danışmanlığı gibi konularda vatandaşlara hizmet sunulacak.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın