ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancıklı 3 kız kardeş evlatlık verilen kardeşlerini arıyor

Osmancıklı 3 kız kardeş Özlem, Türkan ve Öznur 1999 yılında çok küçük bir çocukken maddi durumları yetmediği için evlatlık verilen kardeşleri Kader Buruk’u arıyor.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

Osmancık’a bağlı Sekiköyü’nde kendi tüfeğinden çıkan kaza kurşunu sonrası babaları Zeynel’in vefatıyla zor günler yaşadıklarını belirten kardeşlerden en büyüğü olan Özlem Danacı; “ Babamın ölümünden sonra Osmancık’a anneannemin yanına yerleştik. Annem çok zorlandı, geçinebilmek için tarla işlerine gitmeye başladı, bizi bile tarayan götürmek durumunda kaldı.

Kader henüz 2 yaşındaydı bizde küçüktük. Annem tarlaya giderken çocuğa çocuk emanet ediyordu. Kader’i bırakacak kimsesi olmayınca, annem çok zor durumda kaldı. Çevremizdekilerin etkisiyle de evlatlık vermeye karar verdi.”

Show TV’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında kardeşini arayan Zeynel-Fatma çiftinin en büyük kızları Özlem Danacı geçmiş hakkında konuşulunca duygusal anlar da yaşadı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın