ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancıklı güreşçilerin sırtı yere gelmedi

Okul sporları faaliyet programında yer alan Gençler B Grekoromen ve Serbest sitil Güreş gurup müsabakaları tamamlandı.  Gençler B Serbest stil Güreş Grup müsabakalarında serbest stilde 51 kiloda Furkan Damatoğlu ve 110 kiloda Efe Anıl Al tüm rakiplerini yenerek altın madalyanın sahibi oldu.

15-17 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenen grup müsabakaları Serbest sitil ve Greko-Romen stilde Aksaray, Amasya, Ankara, Bartın, Çankırı, Çorum, Eskişehir, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Nevşehir, Niğde, Sinop, Yozgat ve Kırşehir olmak üzere 16 ilin sporcuları katıldı.

Müsabakalara 16 ilden toplamda 323 sporcu, antrenör, idareci ve yönetici katıldı.

Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün organizesinde düzenlene Gençler B Güreş Grup müsabakaları Aşıkpaşa Spor Salonunda düzenlendi.

Gençler B Serbest stil Güreş Grup müsabakalarında serbest stilde 51 kiloda Furkan Damatoğlu ve 110 kiloda Efe Anıl Al tüm rakiplerini yenerek altın madalyanın sahibi oldu.

Gençler B Serbest stil Güreş Grup müsabakalarında dereceye giren sporculara madalya ve başarı belgeleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Kerim Kocabıyık, Güreş İl Temsilcisi Oğuz Artım, Güreş antrenörleri Rıza Sarıyıldız ve Ramazan Şahin ile beden eğitimi öğretmenleri tarafından sporculara takdim edildi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın