ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancıklı hemşerimiz Mamak Belediye Başkan Yardımcı Oldu

Osmancıklı hemşerimiz Orhan Babuçcu Mamak Belediyesi Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

Ankara Altındağ Belediye Başkanlığı için 31 Mart seçimlerinde aday adayı olan Osmancıklı hemşerimiz Orhan Babuçcu, Mamak Belediyesi Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

Babuçcu 22 yıldır çalışmış olduğu Altındağ Belediyesi’nden ayrılarak 9 Nisan 2019 tarihi itibariyle Mamak Belediyesi’nde Başkan Yardımcısı olarak göreve başladı.

Konuyla ilgili resmi sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Babauçcu; “Yaklaşık 22 yıldır çalışmış olduğum Altındağ Belediyesi’nden ayrılarak 9 Nisan 2019 günü Başkan Yardımcısı olarak atanmak münasebetiyle Mamak Belediye Başkanlığındaki görevime başlamış bulunmaktayım.

“Mamak Daha Güzel Olacak” Sloganı ile Mamak Belediye Başkanı olarak seçilen Murat Köse Başkanıma teşekkür ederim.” İfadelerine yer verdi.

Öte yandan Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya Babuçcu tebrik eden bir mesaj yayımladı. Kaya “Ankara, Mamak Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanan, köyümüzün yetiştirdiği değerlerden Sayın Orhan Babuçcu’yu tebrik eder, yeni görevinde başarılar dilerim.”dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın