ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancıklı kick bokscular dertli!

Çorumda yapılan Kick-Boks Şampiyonası’ndan 3 madalya getiren Osmancıklı sporcular dertli mi dertli. Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan sporcular destek bekliyor.

Çorumda yapılan Kick-Boks Şampiyonası’nda Osmancıklı sporcular Murat Can Çalışkan ve Hazal Çiftçi kendi kilolarında birinci olurken Melih Dölcü ise il ikincisi oldu.  Osmancık Yardımlaşma Derneği Başkanı Ceyhan Dölcü’nün organizasyon desteği ile İlde yapılan şampiyonaya katılan sporcular, iki altın bir gümüş madalya ile Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandılar.

Çorum’daki Şampiyonadan 3 madalya ile Osmancık’a dönen sporcuların antrenörleri Ömer Faruk Özkan, ilçeden destek bulamadıkları için Türkiye Şampiyonası’na nasıl katılacaklarını düşünmeye başladı. Sporcularının imkansızlıktan imkan yarattığını belirten antrenör Özkan, “Kimse bizlere imkan vermiyor ve sahip çıkmıyor. Bu sporcularım Türkiye Şampiyonası’na katılmayı hak ettiler. Şimdiden ne yapacağımızı, nasıl katılacağımızın derdindeyim.

Osmancık halkı bizlere sahip çıksınlar. Benim sporcularım imkansızlıktan imkan yarattı. Madalyalarımız Osmancık halkına hediyemiz olsun” dedi.

Cevap Bırakın