ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancıklı modifiye tutkunları fuara katıldı

Modifiye araç tutkunları 1. Çorum Modifiye Araç Fuarı’nda buluştu. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen fuarda Osmancık Auto Kulüp üyeleri 10 araç ile katıldı.

Modifiye araç tutkunları 1. Çorum Modifiye Araç Fuarı’nda buluştu. Çarşamba Pazarı’nda gerçekleştirilen etkinliğe 700 araç katıldı. AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığınca düzenlenen etkinlik kapsamında vatandaşlar farklı marka ve modelde yüzlerce modifiye edilmiş aracı yakından görme fırsatı buldular.  Fuar kapsamında modifiyeli araçlar arasında ‘güzellik’ ve ‘basıklık’ kategorilerinde yarışma düzenlenirken, jüri üyelerinin incelemesinin ardından dereceye giren araçların sürücülerine ödülleri takdim edildi.  Ödül töreninin ardından bazı araçlarla ‘drift gösterisi’ ve ‘ses şovu’ yapıldı.  Organizasyona Osmancık Auto Kulüp üyeleri 10 araç ile katılırken toplamda 25 ilden 700 civarında modifiyeli aracın katıldığı öğrenildi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın