ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancıklı öğrencilerden gururlandıran başarı

Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ” Kitap Oku Geleceğine Dokun” sloganı ile 2 Nisan 2021 tarihinde yapılan ilkokul 4. Sınıftan itibaren, ortaokullar ve liselerin tüm kademelerini kapsayan kitap okuma yarışması sonuçlandı. Yarışmada İsmail Karataş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Huriye Yaman, lise kademesinde 1’inci  olurken, Koyunbaba İlkokulu 4’ncü sınıf öğrencisi Samet Sarı ilkokul kademesinde tüm soruları doğru cevaplandırıp, yarışma kuralı gereği doğum tarihi kriterinden 2.’nci oldu.

Kitap okuma yarışmasının ödül töreni ise bu gün Çorum’da gerçekleştirildi. İl genelinde yaklaşık dört bin öğrencinin katıldığı kitap okuma yarışmasının birincilerine Valilikte düzenlenen tören ile Vali Mustafa Çiftçi tarafından, yarışmada ikinci ve üçüncü olan öğrencilerin ödülleri İl Milli Eğitim Müdürü Kodek tarafından Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen tören ile takdim edildi.

4. SINIFLAR

DERECE

İLÇE

OKUL

ADI SOYADI

ÖDÜL

1.

BOĞAZKALE

Boğazkale İlkokulu

ÖMÜR ALİ ATİLLA

1500 ?

2.

OSMANCIK

Koyunbaba İlkokulu

SAMET SARI

1000 ?

3.

OĞUZLAR

Oğuzlar İlkokulu

ELİF NİSA TULU

500 ?

 

5. SINIFLAR

DERECE

İLÇE

OKUL

ADI SOYADI

ÖDÜL

1.

MERKEZ

Bahçelievler Öğretmen Salim Akaydın Ortaokulu

NEHİR GÜMÜŞ

1500 ?

2.

MERKEZ

Ç.B. Prof. Dr. Hayrettin Karaman İHL

EMİR KÜÇÜKKAFA

1000 ?

3.

MERKEZ

Özel Pınar Koleji Ortaokulu

ZEYNEP SEZER

500 ?

 

6. SINIFLAR

DERECE

İLÇE

OKUL

ADI SOYADI

ÖDÜL

1.

SUNGURLU

Sungurlu İmam Hatip Ortaokulu

FATMA NUR KARATEKİN

1500 ?

2.

SUNGURLU

Sungurlu İmam Hatip Ortaokulu

AYŞEGÜL KARATEKİN

1000 ?

3.

MERKEZ

Yunus Emre Ortaokulu

HAYEL ÖZBAKAR

500 ?

 

7. SINIFLAR

DERECE

İLÇE

OKUL

ADI SOYADI

ÖDÜL

1.

MERKEZ

Yavuz Sultan Selim Ortaokulu

GÖZDE BULUT

1500 ?

2.

ALACA

Denizhan Yatılı Bölge Okulu

NİLDA YADE KARAKAŞ

1000 ?

3.

BAYAT

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

ECRİN BÖREKCİ

500 ?

 

8. SINIFLAR

DERECE

İLÇE

OKUL

ADI SOYADI

ÖDÜL

1.

MERKEZ

Ahmet Tevfik İleri Ortaokulu

TALHA BATUR KORKMAZ

1500 ?

2.

MERKEZ

Yıldırım Beyazıt İHO

ALPEREN ŞENTÜRK

1000 ?

3.

MERKEZ

Özel Pınar Koleji Ortaokulu

ÖMER ASAF SADIKLI

500 ?

 

9. SINIFLAR

DERECE

İLÇE

OKUL

ADI SOYADI

ÖDÜL

1.

MERKEZ

Özel Çorum Bilgi Anadolu Lisesi

TAHA BEKTAŞ

1500 ?

2.

MERKEZ

İnönü Anadolu Lisesi

SELDA DOĞAN

1000 ?

3.

MERKEZ

Şht. A. Tayyip Olçok Anadolu Lisesi

ELİF NAZ TUNCALI

500 ?

10. SINIFLAR

DERECE

İLÇE

OKUL

ADI SOYADI

ÖDÜL

1.

MERKEZ

Atatürk Anadolu Lisesi

EMİRHAN KİBAR

1500 ?

2.

MERKEZ

Şht. A. Tayyip Olçok Anadolu Lisesi

BERFİN ATMANLIOĞLU

1000 ?

3.

MERKEZ

Atatürk Anadolu Lisesi

HAYRUNNİSA KESKİN

500 ?

11. SINIFLAR

DERECE

İLÇE

OKUL

ADI SOYADI

ÖDÜL

1.

ALACA

Mehmet Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

HÜMEYRA KÖKDOĞAN

1500 ?

2.

MERKEZ

Özel Ted Çorum Koleji Anadolu Lisesi

ZEYNEP ÖZYER

1000 ?

3.

MERKEZ

Bahçelievler Anadolu Lisesi

HÜSEYİNCAN ÖZGÜN

500 ?

12. SINIFLAR

DERECE

İLÇE

OKUL

ADI SOYADI

ÖDÜL

1.

OSMANCIK

İsmail Karataş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

HURİYE YAMAN

1500 ?

2.

MERKEZ

Çorum Başöğretmen Anadolu Lisesi

MERYEM KURAN

1000 ?

3.

MERKEZ

Ç.B. Prof. Dr. Hayrettin Karaman Kız AİHL

ZEHRA BOLAT

500 ?

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın