ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Yangınzede aileye geçmiş olsun ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Osmancık İlçe Başkanı Sadık Eker ve beraberindeki parti yöneticileri ile birlikte Çampınar Köyü’nde çıkan yangın sonucu evi tamamen yanan Mehmet Gürbüz’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Çampınar Köyü’nde Mehmet Gürbüz isimli vatandaşa ait ev, elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen bir yangın meydana geldi. Dün sabaha karşı çıkan yangına, Osmancık Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne bağlı ekipler müdahale ederken, yangınla birlikte tüm eşyaları zarar gören Mehmet Gürbüz’ün evi kullanılmaz hale geldi.

Yangın sonrası CHP Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız,  evi yanan Mehmet Gürbüz’ü Çampınar Köyü’nde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini paylaştı.

CHP heyeti, yangınzede ailenin her zaman ve her koşulda yanında olacaklarını vurgulayarak, yaraların sarılması, mağduriyetin giderilmesi noktasında ellerinden gelen çabayı göstereceklerinin altını çizdi.

Beraberinde Osmancık İlçe Başkanı Sadık Eker ve parti yöneticileri, Duran Arslan, Kenan Sır, Osman Soylu, Celal Uysal, Meftun Karatepe ve Seher Bayıral ile birlikte Çampınar Köyü’nü ziyaret eden Tahtasız, Muhtar Sezai Narin’den de olay hakkında bilgi aldı.

Tahtasız, Gürbüz ailesine ve köy halkına geçmiş olsun dileklerini ileterek, “Allah daha büyük felaketlerden korusun” ifadesini kullandı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın