ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kaymakam Akpay, korona virüs denetimine çıktı

Çorum’un Osmancık ilçesinde korona virüs tedbirleri kapsamında, kuruluşlar, kasap, market, berber, manav, lokanta, kafe, lokanta, pazar, taksiler, düğün salonları ve mahalle düğünlerinde denetimler devam ediyor.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

İçişleri Bakanlığının genelgesine istinaden Osmancık Kaymakamlığı tarafından kurulan denetim ekiplerince kuruluşlar, kasap, market, berber, manav, lokanta, kafe, lokanta, pazar yerleri ve taksilerde denetim yapıldı. Ekipler, korona virüs önlemlerine ilişkin genelgelerde belirtilen hususlar ile Osmancık İlçe Hıfzıssıhha Kurulunca alınan kararlar gereği, sosyal mesafe kuralına ve maske kullanımı zorunluluğuna uyulup uyulmadığını denetledi.

Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, Belediye Başkanı Ahmet Gelgör ve ilgili kurumların temsilcilerinin bulunduğu denetimlerde sosyal mesafeye ve maske eldiven kullanımına dikkat edilmesi, çalışanların ve müşterilerin ürünlere asgari düzeyde temas etmeleri ve işyerlerinde hijyen kurallarına uyulması konularında bilgilendirme ve uyarılarda bulunuldu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın