ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık’ta Mevlid-İ Nebi Haftası’nda Şehitler Unutulmadı

Osmancık’ta İlçe Müftülüğü Mevlid-i Nebi Haftası etkinliği kapsamında şehitlerimizi unutmadı. Bu kapsamda Şehitlik ziyaret edilerek dualar eda edildi.

Osmancık İlçe Müftülüğü tarafından Hazreti Peygamberin doğumu münasebetiyle düzenlenen 2019 yılı Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle bir dizi etkinlik gerçekleştirdi. 08 Kasım 2019 Cuma günü Beyler Çelebi (Ulu) Camii’nde Hatim ve Mevlid programı ile başlayan etkinlikler kamu kurumlarını ziyaret ve şehitlik ziyareti ile devam etti.

Mevlid-i Nebi Haftası etkinliği kapsamında şehitlerimizi unutmayan Osmancık İlçe Müftülüğü ’ne bağlı din görevlileri bu gün saat 11.00’da Esentepe Mahallesi’nde bulunan Asri Mezarlık’taki Şehitliği ziyaret ederek vatan topraklarında yaşanan huzuru borçlu olduğumuz Şehitlerimiz için Yasin-i Şerif ve dualar etti.

16 Kasım 2019 Cumartesi günü Gemici Gürleyik Camiinde “Sabah Namazı Buluşması” ile son bulacak olan Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri kapsamında Hastane ve Kredi Yurtlar Kurumu ziyareti, Belediye Kültür Sitesinde gerçekleştirilecek olan, konuşmacılığını Muharrem Biçer’in yapacağı, “Peygamberimiz ve Aile” konulu konferans ve Yeni Camii’de  “Kur’an Ziyafeti” gerçekleştirilecek.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın